Kocia podróż, newsletter dla początkujących właścicieli kotów

Powitanie małego kotka w rodzinie to fantastyczne przeżycie, a zarazem ogromna odpowiedzialność. Od teraz Twoim zadaniem będzie stworzenie dla niego, jak najlepszych warunków do życia. Z pewnością przyda Ci się odrobina wsparcia!

Kocia podróż to newsletter dla początkujących właścicieli kotów. Będziesz otrzymywać od nas wiadomości co miesiąc, aż do pierwszych urodzin swojego kota. Zawarte w nich wskazówki i porady będą dopasowane do wieku mruczka i pomogą Ci zaopiekować się swoim nowym towarzyszem w najlepszy możliwy sposób.

Próbka karmy gratis

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do kociej podróży, otrzymasz od nas darmową próbkę Bozita kitten, bezzbożowej pełnoporcjowej karmy z kurczakiem, która w całości pokryje zapotrzebowanie Twojego kota na białko i kalorie.

 

Zarejestruj Się Tutaj

Twój adres e-mail i adres pocztowy są nam potrzebne do wysłania newslettera i próbki smakowej. Informacje dotyczące Twojego kota pomogą nam odpowiednio dopasować zawartość wiadomości do jego wieku i etapu rozwoju.

* wymagane informacje

Informacje na temat kota

Twój kot mieszka w domu, czy wychodzi na zewnątrz? *
Jest dachowcem, czy kotem rasowym? *
Jest samiczką czy samcem? *
Czy Twój kot jest wykastrowany? *

Twoje Dane

Uprawnienia marketingowe

Bozita wykorzysta podane tu informacje, aby wysłać Ci próbkę karmy i newsletter.

Możesz zrezygnować z subskrypcji, klikając w linka znajdującego się w stopce naszych maili. Przeczytaj więcej na temat naszej Polityki prywatności.

Korzystamy z platformy Mailchip w celach marketingowych. Subskrybując nasz newsletter, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Mailchimp. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej na temat Polityki prywatności Mailchimp.