Zamów darmowe próbki karmy tutaj!

 

Dołącz do podróży szczeniaka - newslettera dla nowych właścicieli psów

Wspólne i bliskie przeżycie psiej podróży od szczeniaka do dorosłego psa to coś wspaniałego. W tej podróży czekają na was jednak również wyzwania. Dobrze jest mieć trochę wsparcia po drodze niezależnie od tego, czy posiadasz już doświadczenie, czy jeszcze nie.

Podróż Szczeniaka to newsletter dla Ciebie - nowego właściciela psa. Co miesiąc aż do pierwszych urodzin Twojego psa, otrzymasz e-mail z wskazówkami i poradami m.in. o etapach rozwoju psa, żywieniu, aktywnościach i zabawach, zdrowiu - zawsze dopasowane do wieku Twojego psa.

Darmowe próbki karmy

Dołączając do Podróży Szczeniaka otrzymasz darmowe próbki karmy Bozita Grain free Mother & Puppy, smacznej suchej karmy dopasowanej specjalnie do wyjątkowych potrzeb szczeniąt oraz rosnących młodych psów.

 

Zapisz się tutaj

Potrzebujemy Twojego adresu e-mail oraz adresu pocztowego, żeby wysłać do Ciebie e-mail i próbki karmy. Wiek i wielkość Twojego psa pomogą nam dopasować zawartość e-maila do aktualnego wieku psa.

* pole obowiązkowe

Bozita wykorzysta informacje przesłane za pośrednictwem tego formularza do wysyłania aktualizacji i marketingu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, klikając link w stopce naszych e-maili. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności .

Używamy platformy marketingowej Mailchimp. Subskrybując nasz newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Mailchimp. Tu dowiesz się więcej o Polityce prywatności Mailchimp.