Wskazówki, o których warto pomyśleć, zanim przybędzie kociak

Oto kilka przydatnych informacji dla przyszłych właścicieli kotów:

PETTER KARLSSON WYGRAŁ FINNMARKSLÖPET 2018

Fantastyczny wyścig, w którym Petter i jego psy pokonały mistrza świata w wyścigach zaprzęgowych z USA Dallas’a Seavey miał dystans 12 000 kilometrów przez śnieżną pustynię północnej Norwegii.

BEZPIECZNE ŚWIĘTA DLA KOTA!

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż i chociaż jest to czas pełen domowego ciepła i radości, dekoracji i świateł, wiąże się to również z wieloma zagrożeniami dla Twojego kota. MAMY LISTĘ NIEBEZPIECZEŃSTW CZYHAJĄCYCH NA KOTA PODCZAS ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Czas na sterylizację lub kastracje kota!

Nadchodzi jesień, a kocięta urodzone w czasie ostatniej wiosny są lub wkrótce będą dojrzałe seksualnie. Dojrzałość płciowa pojawia się, gdy kot osiąga wiek około sześciu miesięcy i w tym wieku weterynarze często zalecają sterylizację lub kastracje.

Wskazówka dla tych, którzy karmią swoje koty suchą karmą!

Koty nie kontrolują poboru wody po zawartości wody w pożywieniu. A koty spożywające jedynie suchą karmę będą więc konsumować mniejszą ilość wody w porównaniu do kotów jedzących mokre karmy, natomiast niższe spożycie wody zwiększa ryzyko powstawania kamieni pęcherza moczowego.

MARIE ISRAELSSON JEST W PEŁNEJ GOTOWOŚCI!

Większość ludzi uwielbia szukać ochłody na plaży latem, ale są tacy, którzy robią to w listopadzie! Ambasador marki Robur, Marie Israelsson, przesyła pozdrowienia będąc w trakcie swojego przedsezonowego treningu.

Północna Szwecja już pokryła się śniegiem!

Nasz ambasador Peter Karlsson ciężko trenuje, aby przygotować siebie oraz swoje psy rasy husky do nadchodzących zawodów.

Sled dog world championship 2018!

Po raz pierwszy w historii Szwecja zorganizuje mistrzostwa świata w wyścigach psich zaprzęgów dla psów polarnych! Szwedzka miejscowość Sveg będzie gospodarzem mistrzostw w marcu 2018 roku. Udział w zawodach weźmie od 250 do 300 uczestników i 1500 psów z 25 krajów!