Wskazówki, o których warto pomyśleć, zanim przybędzie kociak

Oto kilka przydatnych informacji dla przyszłych właścicieli kotów:

PETTER KARLSSON WYGRAŁ FINNMARKSLÖPET 2018

Fantastyczny wyścig, w którym Petter i jego psy pokonały mistrza świata w wyścigach zaprzęgowych z USA Dallas’a Seavey miał dystans 12 000 kilometrów przez śnieżną pustynię północnej Norwegii.

BEZPIECZNE ŚWIĘTA DLA KOTA!

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż i chociaż jest to czas pełen domowego ciepła i radości, dekoracji i świateł, wiąże się to również z wieloma zagrożeniami dla Twojego kota. MAMY LISTĘ NIEBEZPIECZEŃSTW CZYHAJĄCYCH NA KOTA PODCZAS ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Czas na sterylizację lub kastracje kota!

Nadchodzi jesień, a kocięta urodzone w czasie ostatniej wiosny są lub wkrótce będą dojrzałe seksualnie. Dojrzałość płciowa pojawia się, gdy kot osiąga wiek około sześciu miesięcy i w tym wieku weterynarze często zalecają sterylizację lub kastracje.

Wskazówka dla tych, którzy karmią swoje koty suchą karmą!

Koty nie kontrolują poboru wody po zawartości wody w pożywieniu. A koty spożywające jedynie suchą karmę będą więc konsumować mniejszą ilość wody w porównaniu do kotów jedzących mokre karmy, natomiast niższe spożycie wody zwiększa ryzyko powstawania kamieni pęcherza moczowego.

MARIE ISRAELSSON JEST W PEŁNEJ GOTOWOŚCI!

Większość ludzi uwielbia szukać ochłody na plaży latem, ale są tacy, którzy robią to w listopadzie! Ambasador marki Robur, Marie Israelsson, przesyła pozdrowienia będąc w trakcie swojego przedsezonowego treningu.

Północna Szwecja już pokryła się śniegiem!

Nasz ambasador Peter Karlsson ciężko trenuje, aby przygotować siebie oraz swoje psy rasy husky do nadchodzących zawodów.

MALIN I LARS PROWADZA FIRMĘ „COLD NOSE HUSKIES”!

Malin i jej chłopak Lars prowadzą firmę turystyczną o nazwie „Cold Nose Huskies”, która oferuje przejażdżki psimi zaprzęgami z przewodnikiem. Najkrótsze przejażdżki trwają 1,5 godz., a najdłuższe nawet cały dzień!

Sled dog world championship 2018!

Po raz pierwszy w historii Szwecja zorganizuje mistrzostwa świata w wyścigach psich zaprzęgów dla psów polarnych! Szwedzka miejscowość Sveg będzie gospodarzem mistrzostw w marcu 2018 roku. Udział w zawodach weźmie od 250 do 300 uczestników i 1500 psów z 25 krajów!