Naturalny sposób na dobre samopoczucie

Naturalne składniki oraz szwedzka jakość

Wszystko, czego potrzebuje twój pies, aby być zdrowym i szczęśliwym.

Koty i psy są naszymi przyjaciółmi i wiemy, że dzięki zdrowemu i aktywnemu stylowi życia oraz zdrowemu odżywianiu mogą cieszyć się wspaniałą kondycją przez długi czas! Nasza karma dla psów i kotów jest tworzona z miłością w naszych zakładach produkcyjnych znajdujących się w sercu szwedzkiej wsi. Szwecja znana jest z różnorodnego środowiska naturalnego oraz krystalicznie czystych wód i powietrza. Szacunek dla zwierząt i środowiska naturalnego to powód, dla którego starannie dobieramy składniki. Współpracujemy ze szwedzkimi farmami i używamy składników najwyższej jakości!

Certyfikowana kuchnia

My w Bozicie staramy się uzyskać najwyższą jakość. Dlatego nasza kuchnia w Vårgårda posiada certyfikat zgodności z normą ISO 22000 od 2007 roku. ISO 22000 to standard zarządzania jakością w przemyśle spożywczym, koncentrujący się na bezpieczeństwie żywności.

Wyprodukowane w zgodzie z naturą

Wyprodukowane w zgodzie z naturą

 

Nasz zakład produkcyjny w Vårgårda zasilany jest w 100% z energii odnawialnej, a wszelkie odpady są przetwarzane w biogaz!

Wolne od BSE

Wolne od BSE

Szwecja jest jednym z pierwszych krajów na świecie sklasyfikowanym jako wolny od BSE! Zostało to ogłoszone przez Światową Organizację Zdrowia Zwierząt

Bez dodatku hormonów wzrostu

Bez dodatku hormonów wzrostu

Dodawanie hormonów wzrostu w hodowli zwierząt zostało w Szwecji zakazane, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Najniższy odsetek wykorzystania antybiotyków w Europie!

Najniższy odsetek wykorzystania antybiotyków w Europie!

Stosowanie antybiotyków w szwedzkich hodowlach jest pod ścisłą kontrolą od 1986 roku!

Prawo dotyczące ochrony zwierząt!

Prawo dotyczące ochrony zwierząt!

Prawo dotyczące ochrony zwierząt w Szwecji jest jednym z bardziej restrykcyjnych na świecie! Troszczymy się o nasze zwierzęta i szanujemy je!

Wolne od GMO

Wolne od GMO

Nie dodajemy genetycznie modyfikowanych składników do naszej karmy! 

Rozwijamy się razem z naszymi ambasadorami

Współpracujemy z naszymi ambasadorami, aby zapewnić produkty oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Nasi ambasadorzy są niezwykle kompetentnymi i zaangażowanymi ludźmi, mającymi wielkie serce dla swoich psów. Na ich koncie znajduje się wiele sukcesów, a obecnie przygotowują się do realizacji kolejnych celów! Sukces nigdy nie jest dziełem przypadku! Dowiedz się więcej o naszych ambasadorach.